Ostaa 0603J2000560JUT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Paksuus (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Pakkaus / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 0603J2000560JUT |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | High Q, Low Loss, Ultra Low ESR |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 56pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603 |
| kapasitanssi: | 56pF |