Ostaa 0603J2500151KXT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 250V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Paksuus (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| lämpötila kerroin: | X7R (2R1) |
| Koko / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sarja: | - |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 0603J2500151KXT |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Epoxy Mountable |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 150pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 150PF 250V X7R 0603 |
| kapasitanssi: | 150pF |