Ostaa 0805J5000221MXT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 500V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Paksuus (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| lämpötila kerroin: | X7R (2R1) |
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja: | - |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 0805J5000221MXT |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Epoxy Mountable |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 220pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 220PF 500V X7R 0805 |
| kapasitanssi: | 220pF |