Ostaa 0CCL060.V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 125V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Koko / Dimension: | 0.750" Dia x 3.629" L (19.05mm x 92.18mm) |
| Sarja: | POWR-GARD® CCL |
| Vasteaika: | Slow |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Muut nimet: | CCL060 CCL060.V CCL60 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Bolt Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 0CCL060.V |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CRTRDGE 60A 125VDC CYLINDR |
| Nykyinen arvostelu: | 60A |
| luokka: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 10kA |
| Hyväksynnät: | - |
| Sovellukset: | Lift Trucks |
| Email: | [email protected] |