Ostaa 0LKS100.T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 600V |
| Koko / Dimension: | 1.311" Dia x 5.874" L (33.30mm x 149.20mm) |
| Sarja: | POWR-GARD® LKS |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Muut nimet: | LKS100 LKS100.T |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan osanumero: | 0LKS100.T |
| sulake Tyyppi: | Fuse Link |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE LINK 100A 600VAC CYLINDR |
| Nykyinen arvostelu: | 100A |
| luokka: | H |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 10kA |
| Hyväksynnät: | CE, CSA, UL |
| Sovellukset: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |