Ostaa 10SVPS330M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 10V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sarja: | OS-CON™, SVPS |
| Ripple Current - matala taajuus: | 188.5mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 3.77A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | PCE5082DKR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 10SVPS330M |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 330µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 24 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 24 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD |
| kapasitanssi: | 330µF |