Ostaa 1111J2000361FQT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±1% |
| Paksuus (Max): | 0.070" (1.78mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) |
| Sarja: | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1111 (2828 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1111J2000361FQT |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Epoxy Mountable, High Q, Low Loss |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 360pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 360PF 200V C0G/NP0 1111 |
| kapasitanssi: | 360pF |