Ostaa 1120-3R9M-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.810" Dia (20.57mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | 1120 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1120-3R9M-RC |
| induktanssi: | 3.9µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.840" (21.34mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 5 mOhm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 3.9UH 11.4A 5 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 5 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 11.4A |