Ostaa 1206J2000123KDT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Paksuus (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| lämpötila kerroin: | X7R |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja: | - |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1206J2000123KDT |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.012µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 0.012UF 200V X7R 1206 |
| kapasitanssi: | 0.012µF |