Ostaa 1206L025YR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 16V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 80ms |
| Paksuus (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) |
| Sarja: | POLY-FUSE®, 1206L |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 2.3 Ohm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 550 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Muut nimet: | 1206L025-C 1206L025C 1206L025YRT F2110TR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1206L025YR |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Kuvaus: | FUSE PTC RESET 16V .25A 1206 |
| Nykyinen - Trip (It): | 500mA |
| Nykyinen - Max: | 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 250mA |
| Hyväksynnät: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |