Ostaa 1210Y2000470JFT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Paksuus (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Sarja: | FlexiCap™ |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | - |
| Pakkaus / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1210Y2000470JFT |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 47pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1210 |
| kapasitanssi: | 47pF |