Ostaa 1210Y5000561MXR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 500V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Paksuus (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| lämpötila kerroin: | X7R (2R1) |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Sarja: | FlexiCap™ |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1210Y5000561MXR |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 560pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 1210 |
| kapasitanssi: | 560pF |