Ostaa 140EET BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 500V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 690V |
| Koko / Dimension: | 1.811" L x 1.457" W x 0.748" H (46.00mm x 37.00mm x 19.00mm) |
| Sarja: | EET |
| Vasteaika: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Bolt Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | 1050 |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 140EET |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CRTRDGE 140A 690VAC/500VDC |
| Nykyinen arvostelu: | 140A |
| luokka: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 200kA |
| Hyväksynnät: | CE, UR |
| Sovellukset: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |