16RX304700M16X35.5
Osa numero:
16RX304700M16X35.5
Valmistaja:
Rubycon
Kuvaus:
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Tietolomake:
1.16RX304700M16X35.5.pdf2.16RX304700M16X35.5.pdf
esittely
Ostaa 16RX304700M16X35.5 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating:16V
Toleranssi:±20%
Surface Mount Land Koko:-
Koko / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Sarja:RX30
ripple Current:2A
Polarisaatio:Polar
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial, Can
Käyttölämpötila:-40°C ~ 130°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:16 Weeks
Valmistajan osanumero:16RX304700M16X35.5
Lifetime @ Temp.:4000 Hrs @ 130°C
Lead Spacing:0.295" (7.50mm)
impedanssi:31 mOhm
Korkeus - Istuva (Max):1.476" (37.50mm)
Laajennettu kuvaus:4700µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Kuvaus:CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
kapasitanssi:4700µF