Ostaa 16SVP56M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 16V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Koko / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Sarja: | OS-CON™, SVP |
| Ripple Current - matala taajuus: | 94.5mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 1.89A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | P16466TR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 16SVP56M |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.276" (7.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 56µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 45 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 56UF 20% 16V SMD |
| kapasitanssi: | 56µF |