Ostaa 170M1420 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 700V |
| Koko / Dimension: | 2.126" L x 0.827" W x 1.575" H (54.00mm x 21.00mm x 40.00mm) |
| Sarja: | - |
| Vasteaika: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Rectangular, Blade |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Bolt |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | 4200 |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 170M1420 |
| sulake Tyyppi: | Square |
| ominaisuudet: | Indicating |
| Kuvaus: | FUSE SQ 200A 700VAC RECTANGULAR |
| Nykyinen arvostelu: | 200A |
| luokka: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 200kA |
| Hyväksynnät: | CE, CSA, UR |
| Sovellukset: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |