Ostaa 1808J0100102JXT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 10V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Paksuus (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| lämpötila kerroin: | X7R (2R1) |
| Koko / Dimension: | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Sarja: | - |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1808 (4520 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1808J0100102JXT |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1000pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 1808 |
| kapasitanssi: | 1000pF |