Ostaa 1808J2000330KFT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Paksuus (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Sarja: | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | - |
| Pakkaus / Case: | 1808 (4520 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1808J2000330KFT |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 33pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 1808 |
| kapasitanssi: | 33pF |