Ostaa 1812J2000393MDR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Paksuus (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| lämpötila kerroin: | X7R |
| Koko / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Sarja: | - |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | - |
| Pakkaus / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1812J2000393MDR |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.039µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 0.039UF 200V X7R 1812 |
| kapasitanssi: | 0.039µF |