Ostaa 1812J2500331GFT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 250V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±2% |
| Paksuus (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Sarja: | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | - |
| Pakkaus / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1812J2500331GFT |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 330pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1812 |
| kapasitanssi: | 330pF |