Ostaa 1812Y2000563JDR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Paksuus (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| lämpötila kerroin: | X7R (2R1) |
| Koko / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Sarja: | FlexiCap™ |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1812Y2000563JDR |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.056µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812 |
| kapasitanssi: | 0.056µF |