Ostaa 2061-30-ALF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - DC Spark Over (Nim): | 300V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Sarja: | 2061 |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Cylinder No Lead |
| Napaluku: | 2 |
| Asennustyyppi: | User Defined |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 2061-30-ALF |
| Impulssin purkuvirta (8 / 20μs): | 40000A (40kA) |
| Fail Short: | No |
| Laajennettu kuvaus: | Gas Discharge Tube 40000A (40kA) ±20% 2 Pole User Defined |
| Kuvaus: | GDT 300V 20% 40KA |
| Email: | [email protected] |