Ostaa 20KPA72 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 72V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 121.8V |
| Jännite - erittely (min): | 75.98V |
| Yksisuuntaiset kanavat: | 1 |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | P600 |
| Sarja: | 20KPA |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 20000W (20kW) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | P600, Axial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 20KPA72 |
| Kuvaus: | TVS DIODE 72VWM 121.8VC AXIAL |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 174.1A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | - |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |