Ostaa 2100HT-390-V-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Toroidal |
|---|---|
| Toleranssi: | ±15% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.860" Dia x 0.450" W (21.84mm x 11.43mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | 2100HT |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 200°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 2100HT-390-V-RC |
| induktanssi: | 39µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 39µH Shielded Toroidal Inductor 5.9A 33 mOhm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 39UH 5.9A 33 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 33 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 5.9A |