2220J5000271GFR
Osa numero:
2220J5000271GFR
Valmistaja:
Knowles / Syfer
Kuvaus:
CAP CER 270PF 500V C0G/NP0 2220
Tietolomake:
2220J5000271GFR.pdf
esittely
Ostaa 2220J5000271GFR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Jännite - Rated:500V
Toleranssi:±2%
Paksuus (Max):0.098" (2.50mm)
lämpötila kerroin:C0G, NP0
Koko / Dimension:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Sarja:-
Arvioinnit:-
Pakkaus:Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case:2220 (5750 Metric)
Käyttölämpötila:-55°C ~ 125°C
Asennustyyppi:Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:8 Weeks
Valmistajan osanumero:2220J5000271GFR
Lead Style:-
Lead Spacing:-
Korkeus - Istuva (Max):-
ominaisuudet:Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti:-
Laajennettu kuvaus:270pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Kuvaus:CAP CER 270PF 500V C0G/NP0 2220
kapasitanssi:270pF