Ostaa 2220J5000472MDR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 500V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Paksuus (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| lämpötila kerroin: | X7R (2R1) |
| Koko / Dimension: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Sarja: | - |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2220 (5750 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 2220J5000472MDR |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 4700pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 4700PF 500V X7R 2220 |
| kapasitanssi: | 4700pF |