Ostaa 2220Y2000222GFR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±2% |
| Paksuus (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Pakkaus / Case: | 2220 (5750 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 2220Y2000222GFR |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2200pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 2220 |
| kapasitanssi: | 2200pF |