Ostaa 2300HT-4R7-H-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Toroidal |
|---|---|
| Toleranssi: | ±15% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 1.280" Dia (32.51mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | 2300HT |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 200°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Powdered Iron |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 2300HT-4R7-H-RC |
| induktanssi: | 4.7µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.650" (16.51mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 4.7µH Shielded Toroidal Inductor 27.3A 4 mOhm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 4.7UH 27.3A 4 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 4 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 27.3A |