Ostaa 250R080TU BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 60V (250V Int) |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 4s |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.228" Dia x 0.181" W (5.80mm x 4.60mm) |
| Sarja: | POLY-FUSE®, 250R |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 33 Ohm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 15 Ohm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 250R080TU |
| Lead Spacing: | 0.201" (5.10mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.390" (9.90mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | PTC RESETBL 60V/250VIR 80MA RAD |
| Nykyinen - Trip (It): | 160mA |
| Nykyinen - Max: | 3A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 80mA |
| Hyväksynnät: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |