Ostaa 250USG820MEFCSN30X30 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 250V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Sarja: | USG |
| ripple Current: | 2.77A |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Snap-In |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 250USG820MEFCSN30X30 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 820µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP |
| kapasitanssi: | 820µF |