Ostaa 2920L200DR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 15V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 5s |
| Paksuus (Max): | 0.049" (1.25mm) |
| Koko / Dimension: | 0.289" L x 0.202" W (7.35mm x 5.12mm) |
| Sarja: | POLY-FUSE®, 2920L |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 125 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 50 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2920 (7351 Metric), Concave |
| Muut nimet: | 2920L200DR-ND F3134TR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 2920L200DR |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 15V Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave |
| Kuvaus: | PTC RESETTABLE 15V 2A SMD 2920 |
| Nykyinen - Trip (It): | 4A |
| Nykyinen - Max: | 40A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 2A |
| Hyväksynnät: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |