Ostaa 2SAR293PT100 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 30V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 350mV @ 25mA, 500mA |
| transistori tyyppi: | PNP |
| Toimittaja Device Package: | MPT3 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 2W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-243AA |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | 2SAR293PT100 |
| Taajuus - Siirtyminen: | 320MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 30V 1A 320MHz 2W Surface Mount MPT3 |
| Kuvaus: | TRANS PNP 30V 1A MPT3 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 270 @ 100mA, 2V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 1A |