Ostaa 2SC31300QL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 10V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 4mA, 20mA |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | Mini3-G1 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 150mW |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Muut nimet: | 2SC31300QLTR |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | 2SC31300QL |
| Taajuus - Siirtyminen: | 2.5GHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 10V 50mA 2.5GHz 150mW Surface Mount Mini3-G1 |
| Kuvaus: | TRANS NPN 10V 0.05A MINI-3 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 110 @ 5mA, 4V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 1µA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 50mA |
| Email: | [email protected] |