Ostaa 2SCR544PT100 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 50mA, 1A |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | MPT3 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 2W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-243AA |
| Muut nimet: | 2SCR544PT100TR |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | 2SCR544PT100 |
| Taajuus - Siirtyminen: | 280MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 2.5A 280MHz 2W Surface Mount MPT3 |
| Kuvaus: | TRANS NPN 80V 2.5A SOT-89 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 120 @ 100mA, 3V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 1µA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 2.5A |