Ostaa 2SD1766T100P BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 32V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 800mV @ 200mA, 2A |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | MPT3 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 2W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-243AA |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | 2SD1766T100P |
| Taajuus - Siirtyminen: | 100MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 32V 2A 100MHz 2W Surface Mount MPT3 |
| Kuvaus: | TRANS NPN 32V 2A SOT-89 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 82 @ 500mA, 3V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 1µA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 2A |