Ostaa 2SK302200L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 1mA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | U-G2 |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 130 mOhm @ 3A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 1W (Ta), 10W (Tc) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Muut nimet: | 2SK302200LTR |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | 2SK302200L |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 220pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 60V 5A (Tc) 1W (Ta), 10W (Tc) Surface Mount U-G2 |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 60V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 60V 5A UG-2 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 5A (Tc) |