Ostaa 350VXH560MEFC35X40 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 350V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sarja: | VXH |
| ripple Current: | 2.13A @ 120Hz |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 350VXH560MEFC35X40 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 560µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP |
| kapasitanssi: | 560µF |