Ostaa 35SEPF82M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 35V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Sarja: | OS-CON™, SEPF |
| Ripple Current - matala taajuus: | 200mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 4A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | P16345 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 35SEPF82M |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.138" (3.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 82µF ±20% 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 20 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V T/H |
| kapasitanssi: | 82µF |