Ostaa 37211600431 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Koko / Dimension: | 0.335" Dia x 0.315" H (8.50mm x 8.00mm) |
| Sarja: | TR5® 372 |
| Vasteaika: | Slow |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can, Vertical |
| Muut nimet: | 3721160043 37211600431-ND WK6318 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | 19.968 |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 37211600431 |
| sulake Tyyppi: | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Kuvaus: | FUSE BOARD MOUNT 1.6A 250VAC RAD |
| DC Cold Resistance: | 0.042 Ohm |
| Nykyinen arvostelu: | 1.6A |
| Väri: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 35A |
| Hyväksynnät: | CCC, cURus, PSE, SEMKO, VDE |
| Email: | [email protected] |