Ostaa 450CXW39MEFC10X45 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sarja: | CXW |
| ripple Current: | 380mA |
| Polarisaatio: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 450CXW39MEFC10X45 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.850" (47.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 39µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL |
| kapasitanssi: | 39µF |