Ostaa 450VXH270MEFCSN30X30 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Sarja: | VXH |
| ripple Current: | 1.43A @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Snap-In |
| Muut nimet: | 1189-2036 450VXH270MEFCSN30X30-ND |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 450VXH270MEFCSN30X30 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 270µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP |
| kapasitanssi: | 270µF |