Ostaa 450WXA10MEFCCE16X16 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Sarja: | WXA |
| ripple Current: | 109mA @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 450WXA10MEFCCE16X16 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 10µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL |
| kapasitanssi: | 10µF |