Ostaa 4605X-AP1-472LF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±2% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 5-SIP |
| Koko / Dimension: | 0.498" L x 0.098" W (12.65mm x 2.49mm) |
| Sarja: | 4600X |
| Resistance (ohmia): | 4.7k |
| Virta Per Element: | 200mW |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | 5-SIP |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 4605X-AP1-472LF |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 4.7k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 5-SIP |
| Kuvaus: | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 5SIP |