Ostaa 4608X-102-103LF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±2% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 8-SIP |
| Koko / Dimension: | 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm) |
| Sarja: | 4600X |
| Resistance (ohmia): | 10k |
| Virta Per Element: | 300mW |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 8-SIP |
| Muut nimet: | 4608X-102-103LF-ND 4608X-2-103LF 4608X102103LF |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Vastukset: | 4 |
| Lukumäärä Pins: | 8 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 4608X-102-103LF |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 10k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP |
| Kuvaus: | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP |