Ostaa 4609M-101-682LF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±2% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 9-SIP |
| Koko / Dimension: | 0.898" L x 0.098" W (22.81mm x 2.49mm) |
| Sarja: | 4600M |
| Resistance (ohmia): | 6.8k |
| Virta Per Element: | 250mW |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 9-SIP |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Vastukset: | 8 |
| Lukumäärä Pins: | 9 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 4609M-101-682LF |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.250" (6.35mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 6.8k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP |
| Kuvaus: | RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 9SIP |