Ostaa 4610H-102-123LF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±2% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 10-SIP |
| Koko / Dimension: | 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm) |
| Sarja: | 4600H |
| Resistance (ohmia): | 12k |
| Virta Per Element: | 500mW |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 10-SIP |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Vastukset: | 5 |
| Lukumäärä Pins: | 10 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 4610H-102-123LF |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.350" (8.89mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 12k Ohm ±2% 500mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP |
| Kuvaus: | RES ARRAY 5 RES 12K OHM 10SIP |
| Circuit Type: | Isolated |
| Sovellukset: | - |
| Email: | [email protected] |