Ostaa 4SEPC680M+TS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 4V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Sarja: | OS-CON™, SEPC |
| Ripple Current - matala taajuus: | 305mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 6.1A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 4SEPC680M+TS |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.138" (3.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 680µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 7 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H |
| kapasitanssi: | 680µF |