Ostaa 50TRV390M12.5X16 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 50V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) |
| Koko / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Sarja: | TRV |
| ripple Current: | 570mA @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | 1189-3571-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 50TRV390M12.5X16 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 150 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 390µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 390UF 20% 50V SMD |
| kapasitanssi: | 390µF |