Ostaa 564R30GAQ33EC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 3000V (3kV) |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Paksuus (Max): | - |
| lämpötila kerroin: | N2200 |
| Koko / Dimension: | 0.331" Dia (8.40mm) |
| Sarja: | Cera-Mite 564R |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 564R30GAQ33EC |
| Lead Style: | Straight |
| Lead Spacing: | 0.252" (6.40mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.520" (13.20mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 33pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor N2200 Radial, Disc |
| Kuvaus: | CAP CER 33PF 3KV N2200 RADIAL |
| kapasitanssi: | 33pF |