Ostaa 5650114 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 80V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Sarja: | TMC42 |
| Muut nimet: | TMC 42-01-3.0A TMC42-01-3.0A |
| Napaluku: | 1 |
| Asennustyyppi: | DIN Rail |
| Valmistajan toimitusaika: | 3 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 5650114 |
| Valaistus Voltage (Nimellinen): | - |
| valaistus: | - |
| Kuvaus: | CIR BRKR THRMMAG 3A 250VAC 80VDC |
| Nykyinen arvostelu: | 3A |
| Breaker Tyyppi: | Thermal Magnetic |
| Actuator Type: | Push to Reset |
| Email: | [email protected] |